David Rewenda

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Co uděláš,  když cítíš, že je tvůj potenciál nevyužitý? Najdeš cestu, způsob, jak svůj potenciál využít naplno! Takto by se dal charakterizovat nejen BusinessTalk, ale i samotný David. V marketingu se pohybuje už od roku 2001. Prošel si direct marketingem, zahraničním obchodem, marketingem v exportu až po marketing v realitách. Vždy hledal další možnosti seberealizace.

Jednou byl v živém rozhovoru na soukromé zpravodajské televizi. A jak s úsměvem říká: „…. poté mě už nikdo nikde nepozval a ta televize zkrachovala. Tak jsem si založil svou vlastní….

 

Během své kariéry potkal mnoho zajímavých lidí s nejrůznějšími příběhy. Proč je tedy nepředat ostatním? Ale jak je odlišit od ostatních podobných? BusinessTalk je projekt, který mnoho let nosil v hlavě. A věděl, že jej chce dělat LIVE! A to bylo to, co dalo základ dalšímu rozvoji.

Přizval kolegu Anatoliho a hned do úvodu Jirku, který začínal s videi a Davidovi se jeho styl líbil. Tím vznikl základ týmu BusinessTalk. Vize byla přijata.

Jak zní citát od Jima Rohnyho: If you really want to do something, you’ll find a way. If you don’t, you’ll find an excuse.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.