David Rewenda a BusinessTalk

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

BusinessTalk  Inspirativní příběhy – inspirativní lidé

Kolem nás je mnoho zajímavých a inspirativních lidí. Ne, nemusí to být lidé, které znáte z televize, časopisů, dokonce ani ze sociálních sítích. Nemuseli jste o nich slyšet vůbec. Mají ovšem inspirativní příběh. Lidé, kteří se rozhodli pro něco, šli si za tím a věřili tomu, pro co se rozhodli. Ať bylo či stále je jejich motivací cokoliv, jedno mají společné. To je příběh.S tím souvisí inspirace jak pro nás v BusinessTalk, tak i pro mnoho z vás.

BusinessTalk je místem, kde můžete slyšet, ale i vidět ty, které si sami do pořadu pozveme. Jsou to lidi, které známe nebo jsme na něj dostali tip jako na inspirativního člověka.

BusinessTalk je realizován živě, na tom si zakládáme.

Dodává to autenticitě. Nic není a nemůže být přehráváno, a proto jsou ty reakce nejvíce upřímné.

Rozhovory s lidmi, co již na své cestě něco zažili, můžete sledovat jak na našem webu www.businesstalk.cz, tak i na YouTube kanálu s názvem BusinessTalk LIVE!. Najdete nás také na sítí Twitter @BusinessTalkCZ (https://twitter.com/BusinessTalkCZ), na Instagramu s názvem BusinessTalkCZ (https://www.instagram.com/businesstalkcz) a nakonec i na LinkedIn pod názvem BusinessTalk (www.linkedin.com/company/businesstalk/).

Zakladatelem BusinessTalk a tvůrcem myšelnky LIVE rozhovorů je David Rewenda, ovšem dnes již je BusinessTalk online portálem s pořady jako je BusinessTalk INBusinessTalk SESSIONtaké on-line BusinessTalk MAGAZÍN. Další pořady ale budou přibývat. Z myšlenky jednoho člověka se projekt rozrostl do týmu 4 lidí – David Rewenda, Anatolij Vasilijev, Jirka Till, Tery Wasi. O další dva se rozroste v brzké době.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.